CD75-E2GA681MYNS
TDK Corporation
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 680pF 250VAC E 20% (7.5 X 7mm) Radial 10mm 105°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CD75E2GA681MYNS
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TDK Corporation
  • Part No:
    CD75-E2GA681MYNS
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    680 pF
  • Voltage:
    250 VAC
  • Package/Case:
    N/R
  • Tolerance:
    20 %