C4520C0G3F100F085KA
C4520C0G3F100F085KA
TDK Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 1,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
C4520C0G3F100F
TDK Corporation
SMD Multilayer Ceramic Capacitor - 10 pF - 3 kV - 1808 [4520 Metric] - ± 1pF - C0G / NP0 - C Series TDK.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +