C3216X7R2J103K115AA
C3216X7R2J103K115AA
TDK Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 2,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
C3216X7R2J103K
TDK Corporation
Cap Ceramic 0.01uF 630V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
Description +
Search Keywords: C3216X7R2J103K
  • Part No:
    C3216X7R2J103K
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Tolerance:
    10 %