C3216C0G2J331J060AA
C3216C0G2J331J060AA
TDK Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
C3216C0G2J331J
TDK Corporation
Cap Ceramic 330pF 630V C0G 5% SMD 1206 125°C T/R
Description +
Search Keywords: C3216C0G2J331J
  • Part No:
    C3216C0G2J331J
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    330 pF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Tolerance:
    5 %