C1608X7R1E334K080AC
TDK Corporation
Cap Ceramic 0.33uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: C1608X7R1E334K080AC
  • Part No:
    C1608X7R1E334K080AC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Tolerance:
    10 %