C1608C0G1H181J080AA
TDK Corporation
Cap Ceramic 180pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: C1608C0G1H181J080AA
  • Part No:
    C1608C0G1H181J080AA
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    180 pF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Tolerance:
    5 %