PAS150-5-AG
Tamura
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 10.5A 80W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PAS1505AG
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Tamura
  • Part No:
    PAS150-5-AG
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 132,180 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    177.8 x 104.1 x 41.15 mm