L18P060S05R
Tamura
CURRENT SENSOR (±60A; +5V; 0.625V GAIN)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +