UMK063CG7R1DTHF
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 7.1pF ±0.5pF - 50VDC - C0G - 0201 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +