UMK063CG4R7CT-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 4.7pF ±0.25pF - 50VDC - C0G - 0201 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +