UMK063CG100DT-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10pF ±0.5pF - 50VDC - C0G - 0201 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: UMK063CG100DTF
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Taiyo Yuden
  • Part No:
    UMK063CG100DT-F
  • Alias/AKA:
    RMUMK063CG100DT-F
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15000
  • Capacitance Value:
    102227pF
  • Voltage:
    502253VDC