TMK325B7226KMHT
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 22uF ±10% - 25VDC - X7R - 1210 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: TMK325B7226KMHT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Taiyo Yuden
  • Part No:
    TMK325B7226KMHT
  • Alias/AKA:
    CETMK325B7226KMHT
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    KP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    222227uF
  • Voltage:
    252253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    102252%