TMK107BLD105MA-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±20% - 25VDC - X5R - 0603 - Tape&Reel
Description +
Search Keywords: TMK107BLD105MAT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Taiyo Yuden
  • Part No:
    TMK107BLD105MA-T
  • Alias/AKA:
    CFTMK107BLD105MA-T
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    KP
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    12227uF
  • Voltage:
    252253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    202252%