TMK063CG2R2CT-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 2.2pF ±0.25pF - 25VDC - C0G - 0201 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +