TMK021CG6R2BK5W
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 6.2pF ±0.1pF - 25VDC - C0G - 008004 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +