TMK021CG0R4BK5W
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 0.4pF ±0.1pF - 25VDC - C0G - 008004 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +