RMTMK063CG121JTHF
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 120pF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C Automotive T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RMTMK063CG121JTHF
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Taiyo Yuden
  • Part No:
    RMTMK063CG121JTHF
  • Alias/AKA:
    TMK063CG121JTHF
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15000
  • Capacitance Value:
    120 pF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    0201
  • Tolerance:
    5 %