RMLMK105B7104KV-F
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 0.1uF 10V X7R 10% Pad SMD 0402 125A°C T/R
Description +
Search Keywords: RMLMK105B7104KVF
  • Part No:
    RMLMK105B7104KV-F
  • Alias/AKA:
    LMK105B7104KV-F
    EAR99
    10000
  • Capacitance Value:
    0.12227uF
  • Voltage:
    102253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    102252%