RMEMK042CG1R2CD-W
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1.2pF ±0.25pF - 16VDC - C0G - 01005 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +