PGFI212B190223-T
Taiyo Yuden
Ceramic Filters Band Pass 1902MHzFrequency 2dB 50Ohm SMD 4Pin T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PGFI212B190223T
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Taiyo Yuden
  • Part No:
    PGFI212B190223-T
  • Alias/AKA:
    FI212B190223-T
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    FI
  • Center Frequency:
    1902 MHz
  • 3dB Bandwidth:
    N/A
  • Case Size:
    0805
  • Dimension:
    2 x 1.25 x 0.9 mm