NS12565T680MN
Taiyo Yuden
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 2.3A 0.093Ohm DCR T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +