MSMEKK2520TR33M
Taiyo Yuden
Metal Wire-Wound Chip Power Inductors - 0.33uH (+/-) 20% - 6.4A - RDC 0.022ohms - SMD 1008 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +