MSMEKK2016T2R2M
Taiyo Yuden
Metal Wire-Wound Chip Power Inductors - 2.2uH (+/-) 20% - 2.4A - RDC 0.150ohms - SMD 0806 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +