LHL08TB150K
Taiyo Yuden
Ind Power 15uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 2A RDL Ammo Pack
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +