LFBK32164L241-T
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Multi-Layer Array 240Ohm 25% 100MHz 150mA 750mOhm DCR 1206 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: LFBK32164L241T
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Taiyo Yuden
  • Part No:
    LFBK32164L241-T
  • Alias/AKA:
    BK32164L241-T
  • Unit of Measure:
    EAR99
    4000
  • Dimension:
    3.4 x 1.8 x 0.9mm mm
  • Case Size:
    1206
  • Maximum DC Current:
    150 mA
  • Impedance:
    240 Ohm