LFBK20104S121-T
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Multi-Layer Array 120Ohm 25% 100MHz 100mA 300mOhm DCR 0804 T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: LFBK20104S121T
especificação +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fornecedor:
    Taiyo Yuden
  • Número do item:
    LFBK20104S121-T
  • Alias/AKA:
    BK20104S121-T
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    PH
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Case Size:
    0804
  • Impedance:
    120 Ohm
  • Dimension:
    2.15 x 1.15 x 0.5mm mm
  • Family:
    BK
  • Maximum DC Current:
    100 mA