LBC2012T1R0MV
Taiyo Yuden
Ind Chip Wirewound 1uH 20% 7.96MHz Ferrite 620mA 0805 Embossed T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +