FCFBMH4525HM102NTV
Taiyo Yuden
Ind Chip Bead Multi-Layer 1KOhm 30% 100MHz Ferrite 3A 1810 T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +