FCFBMH2012HM121-TV
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Power Chip 120Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.032Ohm DCR 0805 Automotive AEC-Q200 T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +