FCFBMH1608HM331-TV
Taiyo Yuden
Ind Chip Bead Multi-Layer 330Ohm 25% 100MHz Ferrite 1.2A 0603 T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +