EMK316BB7226ML-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 22uF ±20% - 16VDC - X7R - 1206 - Tape&Reel
Description +
Search Keywords: EMK316BB7226MLT
  • Part No:
    EMK316BB7226ML-T
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    222227uF
  • Voltage:
    162253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    202252%