EMK107B7224KA-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 0.22uF ±10% - 16VDC - X7R - 0603 - Tape&Reel
Description +
Search Keywords: EMK107B7224KAT
  • Part No:
    EMK107B7224KA-T
  • Alias/AKA:
    CEEMK107B7224KA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    0.222227uF
  • Voltage:
    162253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    102252%