EMK105SD222JV-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 2200pF ±5% - 16VDC - - 0402 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: EMK105SD222JVF
  • Part No:
    EMK105SD222JV-F
  • Alias/AKA:
    CFEMK105SD222JV-F
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Capacitance Value:
    0.0022 uF
  • Voltage:
    16 VDC
  • Package/Case:
    0402
  • Tolerance:
    5 %