CGHMK105CG100DV-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10pF ±0.5pF - 100VDC - C0G - 0402 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +