CFTMK105SD122JV-F
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 0.0012uF 25V SD 5% SMD 0402 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CFTMK105SD122JVF
  • Part No:
    CFTMK105SD122JV-F
  • Alias/AKA:
    TMK105SD122JV-F
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Capacitance Value:
    0.0012 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    0402
  • Tolerance:
    5 %