CEUMK316B7474KL-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125A°C T/R
Description +
Search Keywords: CEUMK316B7474KLT
  • Part No:
    CEUMK316B7474KL-T
  • Alias/AKA:
    UMK316B7474KL-T
  • COO:
    KP
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Tolerance:
    10 %