CETMK325F106ZH-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 10uF 25V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1210 85°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: CETMK325F106ZHT
  • Part No:
    CETMK325F106ZH-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    1210
  • Tolerance:
    -20 to 80 %