CETMK325BJ106MD-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 10uF 25V X5R 20% SMD 1210 85°C T/R
Description +
Search Keywords: CETMK325BJ106MDT
  • Part No:
    CETMK325BJ106MD-T
  • Alias/AKA:
    TMK325BJ106MD-T
  • COO:
    KP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    1210
  • Tolerance:
    20 %