CETMK316B7225KL-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 2.2uF 25V X7R 10% Pad SMD 1206 125A°C T/R
Description +
Search Keywords: CETMK316B7225KLT
  • Part No:
    CETMK316B7225KL-T
  • Alias/AKA:
    TMK316B7225KL-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    2.22227uF
  • Voltage:
    252253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    102252%