CETMK316B7105KL-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% SMD 1206 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CETMK316B7105KLT
  • Part No:
    CETMK316B7105KL-T
  • Alias/AKA:
    TMK316B7105KL-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    10 %