CETMK212B7225KG-TR
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 2.2uF 25V X7R 10% SMD 0805 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CETMK212B7225KGTR
  • Part No:
    CETMK212B7225KG-TR
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    0805
  • Tolerance:
    10 %