CETMK107BJ224KA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 0.22uF 25V X7R 10% SMD 0603 125°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: CETMK107BJ224KAT
  • Part No:
    CETMK107BJ224KA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    0603
  • Tolerance:
    10 %