CETMK107B7224KA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 0.22uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Low ESR T/R
Description +
Search Keywords: CETMK107B7224KAT
  • Part No:
    CETMK107B7224KA-T
  • Alias/AKA:
    TMK107B7224KA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Voltage:
    25 VDC
  • Package/Case:
    0603
  • Tolerance:
    10 %