CELMK325F226ZN-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 22uF 10V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1210 85°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: CELMK325F226ZNT
  • Part No:
    CELMK325F226ZN-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Voltage:
    10 VDC
  • Package/Case:
    1210
  • Tolerance:
    -20 to 80 %