CELMK325BJ106KN-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 10uF 10V X5R 10% SMD 1210 85°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: CELMK325BJ106KNT
  • Part No:
    CELMK325BJ106KN-T
  • Alias/AKA:
    LMK325BJ106KN-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Voltage:
    10 VDC
  • Package/Case:
    1210
  • Tolerance:
    10 %