CELMK316B7225KL-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 2.2uF 10V X7R 10% SMD 1206 125°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: CELMK316B7225KLT
  • Part No:
    CELMK316B7225KL-T
  • Alias/AKA:
    LMK316B7225KL-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Voltage:
    10 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    10 %