CELMK212B7225KGHT
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 2.2uF 10V X7R 10% SMD 0805 125°C Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: CELMK212B7225KGHT
  • Part No:
    CELMK212B7225KGHT
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Voltage:
    10 VDC
  • Package/Case:
    0805
  • Tolerance:
    10 %