CELMK107F225ZA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 2.2uF 10V Y5V -20% to 80% SMD 0603 85°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: CELMK107F225ZAT
  • Part No:
    CELMK107F225ZA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Voltage:
    10 VDC
  • Package/Case:
    0603
  • Tolerance:
    -20 to 80 %