CELMK107BJ225KA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Pad SMD 0603 85A°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: CELMK107BJ225KAT
  • Part No:
    CELMK107BJ225KA-T
  • Alias/AKA:
    LMK107BJ225KA-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    2.22227uF
  • Voltage:
    102253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    102252%