CELMK107BJ105KK-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic 1uF 10V X5R 10% SMD 0603 85°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: CELMK107BJ105KKT
  • Part No:
    CELMK107BJ105KK-T
  • Alias/AKA:
    LMK107BJ105KK-T
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Voltage:
    10 VDC
  • Package/Case:
    0603
  • Tolerance:
    10 %